Rolety Dzień - noc

Rolety dzień noc to najnowsze rozwiazanie w systemach osłonowych. Dzięki połączeniu funkcji rolety materiałowej oraz żaluzji są jedna z najbardziej praktycznych osłon okiennych. Poprzez nałożenie na siebie dwóch tkanin uzyskujemy nieskończone możliwości regulacji zasłonięcia okna. Wszystkie tkaniny rolet dzień noc są impregnowane środkami antystatycznymi dzięki czemu kurz nie przywiera do nich a my nie musimy się już martwic o utrzymanie ich Czystości. Oferowane przez nas kasetki są najniższe na rynku przez co możemy bardzo szeroko otworzyć okno.

Warianty

  • Roleta w kasecie z prowadnicami
  • Roleta wolnowisząca w półkasecie
  • Roleta na haczykach z prowadzeniem linkowym
Zainteresowany?
Zadzwoń lub skontatkuj się przez formularz kontaktowy!


Rolety dzień noc w Lublinie

Urządzasz salon – potrzebujesz eleganckich rolet? A może szukasz praktycznego rozwiązania do przysłonięcia okna w sypialni? Dobrze się zastanów, wystrój wnętrza w znacznej mierze zależy od pozornie zwyczajnych elementów, które dobrze wyeksponowane nabierają niepowtarzalnego wyglądu.

Dawniej dekoracja okna ograniczała się do firan i kotar, później na rynku nieśmiało zaczęły pojawiać się nieatrakcyjne aluminiowe żaluzje i proste rolety. Dzisiaj wybór jest ogromny i nikogo nie trzeba przekonywać, że przysłony okienne wpływają na charakter całego pomieszczenia. Nie tylko ze względu na swój wygląd, ale również dlatego, że dzięki nim możemy tworzyć klimat, unikalną atmosferę miejsca.

Nowoczesne rolety typu „dzień – noc” pozwalają kontrolować i dozować ilość promieni słonecznych wpadających do wnętrza. Tym samym mieszkańcy mogą w danym momencie dopasować poziom oświetlenia do własnych preferencji i wymagań. W pomieszczeniu urządzonym zgodnie z własnymi potrzebami można czuć się naprawdę komfortowo.

Niezwykła popularność rolet „dzień – noc” w ostatnim czasie wynika z niespotykanej w innych modelach funkcjonalności. Naprzemiennie rozmieszczone pasy: zaciemniające i transparentne, ułożone w dwóch równoległych warstwach można przesuwać między sobą tak, by nachodziły na siebie i dawały odpowiednio efekt zaciemnienia lub rozproszenia światła. Taka płynna regulacja jest o tyle wygodna, że nie narzuca konieczności wielokrotnego podnoszenia i opuszczania całej rolety, chociaż taka opcja w tym wariancie też jest dostępna. Natężenie kontrolujemy przy pomocy znanego z innych rolet łańcuszka z kulek.

Rolety „dzień – noc” są dostępne w wielu wersjach kolorystycznych. Jeśli lubisz wyraźne akcenty w oknach, zdecyduj się na uniwersalny, ciemny odcień – grafitu, intensywnej szarości albo brązu. Do ciemniejszych mebli dobierz jasne przysłony: białe, beżowe, ecru. Takie rozwiązanie będzie wystarczającą ozdobą. Jeśli jednak nie wyobrażasz sobie wnętrza bez firanek, śmiało możesz je zawiesić. Rolety „dzień – noc” dobrze komponują się również z tradycyjnymi dekoracjami okna.